Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kejvavý koně a Zakopanej pes potěšili v Havlíčkově Brodě

/
/
/
1546 ZobrazeníV klubu Oko v sobotu 21. prosince se uskutečnil předvánoční koncert koňského kvarteta Kejvavý koně. V roli předskokana se představila skupina Zakopanej pes, která vznikla v roce 2018.

Kapela Zakopanej pes nyní hraje ve složení: Karel Malivánek – kytara a zpěv, Vít Malivánek – bicí, Martin Bříza – kytara, zpěv a foukací harmonika, Filip Šimák – basová kytara a Jenda Vítek – sólová kytara. Skupina Zakopanej pes přivedla návštěvníky klubu OKO do výborné nálady a hudební večer pokračoval v režii skupiny Kejvavý koně. První skladbou byla Hala bala.

Překvapením bylo, když po několika odehraných skladeb a po krátké přestávce zasedl za bicí Václav Šoupal mladší a Václav Šoupal starší se postavil vedle Karla Koutného.
„V historii skupiny Kejvavý koně je to asi podruhé, že nehraji na bicí a jen zpívám pár písní,“ prozradil na sebe Václav Šoupal starší. První skladbou byla Běž běž.
Na koncertě zazněly skladby, které potěšily pamětníky: Kůže z Jelena, Nalitá dáma, Hodiny, Holky polky, Zakopaná prdel také staré fláky z repertoáru skupiny Jasná páka – Hudba Praha: Špinavý záda, Marijuana, Pal vodsuď hajzle a Paralet. Kejvavý koně: Karel “Charlie” Koutný – kytara, zpěv, Roman Lysý – kytara, Jiří Pecen – kytara, zpěv , Václav Šoupal – bicí, vokály a Jenda Vítek – basová kytara. Všímavý divák na koncertě zaznamenal, že nejvytíženějším hudebníkem byl Jenda Vítek: Zakopanej pes – sólová kytara a Kejvavý koně – basová kytara.

  • Facebook
  • Twitter