Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Wohnout s předkapelou Jamaron zahrála v Havlíčkově Brodě

/
/
/
751 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě to o víkendu žilo kulturou na všech možných místech. Kromě sobotního vystoupení skupiny Horkýže Slíže v klubu Oko si v pátek 18. března přišli na své fanoušci kapel Wohnout a Jamaron.

Koncert už byl díky covidu víckrát přeložený, a tak se u vstupu objevily i vstupenky zakoupené ještě v roce 2020 a 2021. Předkapelou byla energická, rocková hudební skupina Jamaron, která na Vysočinu dorazila až z Prahy. Uskupení založili sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi. Sourozenecké trio doplňují bubeník Václav Hejda a baskytarista Filip Karlík. Jejich padesátiminutový úvod byl plný ověřených hitů, ale také zaznělo několik novinek z právě vydaného CD.

Kapela Wohnout už pak naskočili do rozjetého vlaku a rozparáděný kulturní dům hnal hudebníky k lepším výkonům. Kapela zahrála ve své stabilní a všem známé sestavě, bratři Homolové, Jan a Matěj, bubeník Zdeněk Fenek Steiner a baskytarista Jiří Zemánek. Skupina Wohnout zahrála v rámci turné k novému albu HUH! Jejich prozatím desáté CD nabídne posluchačům čtrnáct písní s klasickým wohnoutím rukopisem. Celé album vznikalo v období lockdownu ve spolupráci s producentem Michalem Skořepou.

  • Facebook
  • Twitter