Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jóga na Skalce každou neděli zdarma

/
/
/
647 ZobrazeníProtáhnout své tělo na akci, které dala záštitu primátorka města Karolína Koubová, mohou nejen obyvatelé Jihlavy. Jóga zpevňuje tělo a uklidňuje mysl. Jihlavě se od 14. června do 30. srpna cvičí jóga zdarma.

Podložky si mohou začátečníci, ale i pokročilí jógíni položit každou neděli pod stromy v parku Skalka. Nedělními sestavami bude provázet Michaela Novotná ze studia Joganomi, každé cvičení začíná v 16.00 a trvá do 17.30.

„Jóga je o poznání vlastního těla, proto v ní neexistují žádná omezení a je pro lidi všech forem. Na nedělním cvičení se vždy zaměříme spíš na sestavy pro narovnání zad a protažení končetin, které bude vždy zakončené krátkou meditací. Jedna lekce potrvá hodinu a půl, ale jak již bylo řečeno, meze se nekladou ani času, kdy přijdete nebo odejdete. A kdo nemá podložku, ať se mi ozve přes kontakt, který naleznete na joganomi.cz, můžu jich několik donést k zapůjčení,“ doplnila Michaela Novotná.

Cvičení zdarma pod širým nebem probíhá v rámci projektu Cvičte jógu s námi v Jihlavě 2020, kterou pořádá Evropská federace jógy. Partnerem projektu je Mezinárodní jógová Akademie a záštitu nad akcí poskytla primátorka statutárního města Jihlavy Karolína Koubová.

„Sama už dlouhá léta cvičím jógu a je to opravdu jedno z nejpříjemnějších cvičení pro každého. Pomáhá po dlouhých dnech sezení u počítače či diskuzního stolu, je ale dobrá i na protažení po těžších fyzických výkonech, třeba po běhání. Nejradši cvičím pod širým nebem, protože se kromě těla protáhne i tělo, duše a na čerstvém vzduchu i plíce. Přijďte na Skalku, třeba se tam potkáme,“ doplnila primátorka.

  • Facebook
  • Twitter