Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté hledají svědky vloupání

/
/
/
668 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při prověřování případu pokusu o vloupání do stánku v Jihlavě. Hledají muže z videozáznamu, který se v lokalitě pohyboval a mohl by poskytnout informace důležité pro prověřování.

„K případu došlo v neděli 17. října kolem půl čtvrté ráno na ulici Na Dolech. Pachatel se pokusil vloupat do prodejního stánku, u kterého poškodil dveře. Dovnitř se mu dostat nepodařilo, nic neodcizil a následně z místa utekl. Poškozením vznikla majiteli škoda přibližně za pět tisíc korun.

V současné době se obracejí policisté na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže zachyceného na záznamu. Žádáme tohoto muže nebo občany, kteří ho poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ uvedla k případu policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter