Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté hledají svědky středeční havárie v Telči

/
/
/
863 ZobrazeníPolicisté z dopravního inspektorátu Jihlava řešili ve středu 6. dubna dopoledne dopravní nehodu, která se měla stát na křižovatce ulic Staňkova a Na Posvátné v Telči. Mělo se střetnout osobní auto nezjištěné značky s chodkyní. Policisté hledají případně svědky události.

„Podle vyjádření chodkyně se nehoda měla stát kolem osmé hodiny ranní zhruba mezi 7.45 a 8.00. Dosud neznámý řidič jedoucí v dosud neznámém voze ve směru od obchodního domu Tesco k ulici Na Posvátné v Telči měl narazit přední částí vozu do chodkyně, která měla v tu dobu přecházet přes vyznačený přechod pro chodce ve směru od obchodního domu k centru města. Po střetu devětasedmdesátiletá chodkyně upadla na komunikaci. Dosud nezjištěný řidič ale na místě dopravní nehody nezastavil a ujel, když pokračoval v jízdě k Jihlavské ulici,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Při dopravní nehodě se zranila chodkyně, kterou z místa nehody převezla její známá do místa bydliště a následně zavolala zdravotnickou záchrannou službu. Záchranáři chodkyni vyšetřili a převezli se zraněním do zdravotnického zařízení v Jihlavě.
„Policisté se obracejí s výzvou na případné svědky dopravní nehody, kteří viděli její průběh a měli by poznatky k řidiči a vozidlu, které ženu srazilo a poté z místa ujelo, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158. Výzva je určena také řidiči, který ženu srazil a ujel, aby se v zájmu objasnění okolností této dopravní nehody sám přihlásil na lince 158,“ uzavřela Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter