Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté hledají svědky napadení

/
/
/
1288 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu fyzického napadení, ke kterému došlo v lednu v jihlavském zábavním podniku. V rámci prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže na videozáznamu.

„K případu došlo v neděli 19. ledna v areálu zábavního a obchodního centra na ulici Březinova. Po třetí hodině ráno vznikl v jednom z podniků konflikt, který vyústil ve fyzické napadení. Muž udeřil druhého do oblasti hlavy a způsobil mu zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření,“ popsala krajská policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Následně přijali policisté trestní oznámení a případ začali prověřovat. „Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví,“ doplnila Kroutilová. Policisté provedli šetření, shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili. „V současné době prosíme veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže zachyceného na záznamu,“ říká mluvčí.

„Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ uzavřela Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter