Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté hledají mladíka z jihlavského obchodu

/
/
/
1178 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na obyvatele Jihlavy se žádostí o spolupráci při prověřování krádeže zboží v jihlavské prodejně. Pátrají po muži, kterého zachytila v obchodě kamera a jehož totožnost by potřebovali zjistit.

Ke krádeži mělo dojít v neděli 22. března v prodejně v Chlumově ulici v Jihlavě. „Před sedmou hodinou večer došlo v obchodě ke krádeži herní konzole s ovladači a vznikla tak škoda za necelých devět tisíc korun.
Policisté vyhodnotili záznamy z kamer a v současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže zachyceného na videozáznamu a fotografii.
Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu a fotografii poznají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter