Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští kriminalisté objasnili loupežné přepadení z konce března

/
/
/
569 ZobrazeníKriminalisté z Jihlavy objasnili loupežné přepadení, kterého se dopustil v úterý 29. března muž pod pohrůžkou násilí, když přinutil dalšího muže, aby mu vydal finanční hotovost. Jednadvacetiletého muže obvinili policisté ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže.

„K přepadení došlo v úterý 29. března kolem deváté hodiny večerní na lavičce v Brněnské ulici v Jihlavě poblíž obchodního domu. Jednadvacetiletý muž v úmyslu získat finanční hotovost přiložil ostří nože poškozenému do oblasti krku a požadoval vydání veškeré finanční hotovosti. Poškozený muž z obavy o svůj život a zdraví peníze vydal. Poté mu pachatel řekl, ať z místa události odejde. Poškozenému muži vznikla škoda ve výši jeden tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Martin hron.

Na základě shromážděných důkazů zahájil policejní komisař trestní stíhání muže. „Jednadvacetiletý muž z Jihlavska byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže,“ doplnil Jakub Pivoňka, vedoucí oddělení obecné kriminality. Obviněný muž byl už v minulosti soudně trestán. Obviněný muž je vyšetřován na svobodě. Případ kriminalisté dále vyšetřují. „Za trestný čin loupeže lze uložit trest odnětí svobody na dva roky až deset let,“ dodal Jakub Pivoňka.

  • Facebook
  • Twitter