Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavské centrum British Council slaví jubileum. Okolnosti jeho vzniku přibližuje nový podcast

/
/
/
618 ZobrazeníJihlavské zkouškové centrum British Council je jedním z deseti autorizovaných zkouškových míst v ČR, kde mohou zájemci získat mezinárodně platný jazykový certifikát z angličtiny. V březnu oslavilo deset let od zahájení své činnosti na Vysoké škole polytechnické Jihlava. Při této příležitosti vychází nová epizoda podcastu Polytechnicast.

Jejím hostem je vedoucí zkouškového centra Jitka Ryšková. Ta stála nejenom u jeho založení, ale po celou dobu fungování se podílí i na jeho rozvoji. Posluchačům prozradí, že příběh vzniku jihlavského zkouškového centra se začal psát mnohem dříve než před deseti lety a byl podobně spletitý jako její cesta k angličtině. K té se totiž dostala oklikou přes chemii, matematiku a svoji lásku ke slovním hříčkám. Přiblíží, kolik lidí v Jihlavě zkoušku složilo a co vše uchazečům centrum nabízí, ať už se jedná o přípravné kurzy, zkoušky nanečisto nebo metodické kurzy pro učitele.

Poodhalí také téma přednášky známého shakespearologa Martina Hilského, který dorazí na VŠPJ 18. května 2022.
British Council je mezinárodní organizací Spojeného království pro navazování kulturních vztahů a vzdělávacích příležitostí. Má více než 7 000 zaměstnanců pracujících ve 191 pobočkách ve 110 zemích. V České republice působí již od roku 1946 a nabízí mimo jiné široké spektrum zkoušek – od jazykových až po profesní kvalifikace. Patří mezi ně i zkoušky Cambridge English, které jsou uznávány středními školami, univerzitami a soukromými i veřejnými zaměstnavateli v celém anglicky mluvícím světě.

Kurz Arteterapie

Kurz Principy zotavení

  • Facebook
  • Twitter