Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavská vysoká škola pořádá Den otevřených dveří

/
/
/
794 ZobrazeníPro zájemce o studium připravila Vysoká škola polytechnický Jihlava Den otevřených dveří, který se bude konat ve čtvrtek 27. února od 9.00.


Zájemci si mohou prohlédnout prostory vysoké školy a studenti jim představí jednotlivé katedry a nabízené studijní obory a programy přímo v naší nové posluchárně.
Od 9.00 začínají prohlídky prostor vysoké školy, rozdělené podle studijního zaměření na technické, ekonomické či zdravotnické. Prohlídky se budou konat každou celou hodinu, od 9.00, 10.00 a 11.00. Poté bude následovat hodinová pauza a pak se uskuteční ještě dvě prohlídky od 13.00 a 14.00.
V 9.00, 10.00 a 12.00 budou přímo sami studenti prezentovat v nové posluchárně možnosti studia na vysoké škole. Studenty podpoří i samotní garanti prezentovaných studijních oborů, příp. studijních programů nebo vedoucí kateder či jejich zástupci.

  • Facebook
  • Twitter