Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava stoupla na žebříčku nejlepších měst pro byznys

/
/
/
1010 ZobrazeníJihlava získala druhé místo v krajském kole celorepublikového srovnávacího výzkumu Město pro byznys 2018. Metropole Vysočiny se za poslední dva roky zvedla o jednu příčku a překonala i dřívějšího vítěze soutěže, město Pelhřimov. Cenu si převzala na krajském setkání Svazu měst a obcí v polovině února primátorka města Karolína Koubová. 

„Podle výzkumu se Jihlava v minulém roce mohla pochlubit vysokým podílem podpory veřejné dopravy a vynikající elektronickou komunikací, za což patří velký dík hlavně úředníkům a jejich poctivé práci,“ vyjádřila Karolína Koubová.

Ocenění pro Jihlavu

Analytická agentura Datank ve srovnávacím výzkumu hodnotí přístup veřejné správy a podnikatelské prostředí ve všech městech a obcích s rozšířenou působností v České republice. Vyhlašovatelem již jedenáctého ročníku výzkumu je týdeník Ekonom. Na vrcholu žebříčku pro minulý rok se umístil Humpolec, Pelhřimov skončil jako třetí.

  • Facebook
  • Twitter