Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava ocenila pracovníky příspěvkových organizací

/
/
/
812 ZobrazeníVíce než 40 lidí bylo oceněno v předvečer Dne učitelů v gotické síni jihlavské radnice
Jihlava poděkovala za dobrou spolupráci učitelům. Primátorka města Karolína Koubová a uvolněný radní Daniel Škarka ocenili učitele ze základních škol zřizovaných městem i ostatních školských organizací. Květinu a drobný dárek obdrželo přes 40 pracovníků na konci března v gotické síni jihlavské radnice.

„Letos byli poprvé oceněni také dva pracovníci ze SCIO školy. Vždy se z jednotlivých škol oceňují dva až tři pracovníci, podle velikosti organizace,“ uvedl Tomáš Koukal, vedoucí odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.

Vyhodnocení oceněných probíhá v jednotlivých organizacích různě. Někde na základě nominací oceněného určí ředitelka, jinde celé vedení nebo si o tom nejlepším rozhodnou všichni zaměstnanci pomocí hlasování.

Kromě květiny a dárku se ocenění vyfotili s primátorkou města a uvolněným radním. „Událost se koná již po sedmé a mohu říct, že nejvíce si pracovníci cení toho, že mohou po slavnostním předávání u občerstvení pohovořit se zástupcem vedení města. Letos zde zůstal pan radní Škarka, čehož si ceníme,“ doplnil Tomáš Koukal.

„Jsem také rád, že jsem si mohl s pracovníky z jihlavských škol nezávazně popovídat. Dozvěděl jsem se spousty zajímavých podnětů a poslechnul si, jak to na školách reálně chodí. Pro lepší spolupráci města a příspěvkových či jiných školských organizací je důležité nahlédnout pod pokličku a zjistit, jaké procesy u nich fungují,“ uvedl uvolněný radní Daniel Škarka.

  • Facebook
  • Twitter