Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jemnický Sokol podepsal spolupráci s společnosatí Rhea holding

/
/
/
982 ZobrazeníZástupci TJ Sokol Jemnice a společnosti Rhea holding podepsali ve středu 22. prosince v smlouvu o dlouhodobé spolupráci a partnerství. Pro Sokoly je to po boji takřka o přežití splněný vánoční sen. Společnost Rhea holding se ve smlouvě zavazuje ke spolupráci a podpoře místní sokolské organizace formou pravidelných sponzorských příspěvků a participaci na jejím rozvoji. Smlouva je uzavřena na dobu pěti let s možností opce, což zajistí stabilitu podpořené organizace a možnost rozpracování a realizace vybraných projektů.


„Díky spolupráci nacházíme východisko pro pokrytí provozních nákladů Sokola v Jemnici. Partnerství s Rhea holding nám pomůže i při rozvoji, zejména při přípravě a realizaci projektu nového sportovního hřiště, který je pro nás klíčový,“ uvedl Marcel Anděl, starosta TJ Sokol Jemnice.
Spolupráce začíná od ledna 2022 a připadá tak na významné 130. výročí založení Sokola v Jemnici. Spolupráce si klade za cíl pomoci s provozními náklady a podpořit rozvoj sportu v Jemnici – přípravu projektů, pomoc s jejich realizací i financováním.

Nad projektem záměru nového hřiště


TJ Sokol Jemnice zajišťuje sportovní činnosti a akce pro cvičence všech věkových kategorií. Provozuje oddíl tenisu, stolního tenisu, silového trojboje a kulturistiky a aerobiku.
„Když firmu Rhea holding oslovili sokolové z Jemnice, neváhal jsem. Jsem místní rodák, synové chodí v Jemnici do školy. Jako firma máme zkušenosti s provozem a rozvojem v regionu, některé zkušenosti jako projektování, získání dotací, můžeme v rámci spolupráce předat a využít i pro TJ Sokol Jemnice. Region musí žít a rozvíjet se nejen ekonomicky,“ vysvětluje Josef Kolář ze společnosti Rhea holding.
Obě strany podmínky smlouvy podrobně probraly, shodly se na tom, že k rozvoji a podpoře sportu v Jemnici je potřeba dlouhodobá koncepce a je to běh na dlouhou trať. Cestu k cílové pásce má usnadnit jak finanční podpora, tak odborné poradenství. Podpisového aktu se zúčastnil i starosta města Jemnice Miloň Slabý s místostarostou Zdeňkem Hoškem.

Uskupení Rhea holding pod sebou sdružuje několik společností, které působí v šesti oborech činností. Všechny subjekty spojuje jednotná koncepce, filozofie a vlastnická struktura. Stěžejní oblastí našich aktivit je zemědělství.
V současné době obhospodařuje 21 000 hektarů na jižní a jihozápadní Moravě, na jižním Slovensku a v jižních Čechách.
Činnost společnosti je od počátku orientována na klasickou zemědělskou výrobu.

  • Facebook
  • Twitter