Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jasná páka Tour 2022 v Havlíčkově Brodě

/
/
/
695 ZobrazeníHavlíčkobrodský klub Oko pořádá v sobotu 23. dubna od 21.00 koncert skupiny Jasná páka. Turné Jasná páka Tour 2022 připomíná 40. výročí založení skupiny.

„Je to z loňska odložená šňůra, ale vzhledem k tomu, že Jasná páka trvala od roku 1981 do roku 1983, tak to klidně můžeme slavit ještě za rok. My s Davidem Kollerem jsme takovými praotci Jasné páky, hráli jsme spolu, ještě když se kapela jmenovala Mrňous Singers,“ uvedl Michal Ambrož.
Mnoho koncertů v minulých letech bylo zrušeno vlivem opatření covid–19. Jasná páka Tour 2022 obsahuje sedmičku koncertů: 15. dubna Vysoké Mýto (přeloženo), 16. dubna Čelákovice (přeloženo), 20. dubna Brno, 22. dubna Jablonec, 23. dubna Havlíčkův Brod, 5. května Praha a 27. května Březnice u Zlína.

„Doba covidová je sice pomalu, ale jistě za námi, jenže covid je tu s námi pořád. Na vlastní kůži to pocítil Petr Váša, který ve středu 13. dubna natestoval pozitivně a čeká ho pár dní v karanténě. Kvůli tomu jsme nuceni odsunout první dva z našich letošních koncertů, což nás strašně mrzí. Koncert ve Vysokém Mýtě proběhne 8. října a koncert v Čelákovicích 15. října,“ oficiální prohlášení skupiny Jasná páka.

V rámci turné ke 40 letům od svého založení se kapela představí v aktuální sestavě: Michal Ambrož, David Koller, Petr Váša, Marek Minárik, Michal Pelant, Radovan Jelének a zpěvačky Pája Táboříková a Magdaléna Krištofeková.
Skupina Jasná páka vydává nové EP se čtyřmi písněmi: Mladej umí bejt každej, No Love Song, Ručičky boskávám a Město. EP vychází jako vinyl i CD a skupina ho podpoří na jarním turné.

Vstupenka na havlíčkobrodských koncert kapely Jasná páka

„Turné je přeloženo z loňského roku. Vstupenky jsou v platnosti, ale lze zakoupit i nové v klubu Oko nebo v obchůdku Tulipán za 390 Kč. Na místě budou za 450 Kč, ” uvedl Jakub Baloun, dramaturg klubu Oko.

  • Facebook
  • Twitter