Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Jarní Potravinová sbírka v Jihlavě už tuto sobotu

/
/
/
189 Zobrazení

V sobotu 18. května se v Jihlavě bude konat Potravinová sbírka. Dobrovolníci z Oblastní charita Jihlava budou na všechny, kteří se rozhodnout přispět jakýmikoliv trvanlivými potravinami, čekat v Lidlu na Březinkách v Okružní 4967/15 v Jihlavě.

Získaná materiální pomoc, jako jsou konzervy, rýže, těstoviny, luštěniny, cukr, sůl, koření, omáčky a další, nebo nákupem základních hygienických potřeb, jako jsou zubní kartáčky a pasty, mýdla a sprchové gely, prací prášky a čisticí a dezinfekční prostředky, pomůže sociálně slabým rodinám s nezaopatřenými dětmi a také lidem, kteří se ocitli v nouzi.

„Prosíme, kdo může pomoci, aby přišel za námi do Lidlu, potravinovou sbírku rozdělujeme lidem, kteří nemají peněz na zbyt a často jim chybí úplně to základní jídlo nebo hygiena. S těmito lidmi Oblastní charita Jihlava pracuje dále, nezůstává jen u rozdělení potravin, snažíme se jim z jejich nepříznivé životní situace pomoct tak, aby v budoucnu pomoc sociální služby ideálně nepotřebovali vůbec,“ vysvětluje Hana Fexová, ředitelka Oblastní charity Jihlava.

  • Facebook
  • Twitter