Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jak zařídit obývací pokoj s jídelnou?

/
/
/
606 ZobrazeníKombinace obývacího pokoje s jídelnou je nejběžnějším řešením v bytech nebo domech, kde je obtížné oddělit oddělený prostor. Toto uspořádání místnosti má své výhody, například vytvoření útulného a pohodlného místa pro trávení času pro celou rodinu.

Navržená jídelna s obývacím pokojem je místem, které má mnoho funkcí. Trávíme tam čas s rodinou při jídle, pití kávy s přítelem, hraní deskových her s celou rodinou nebo sledování filmů, dokonce se stává, že pracujeme.

Jak zařídit obývací pokoj s jídelnou?

Spojení obývacího pokoje s jídelnou je běžný postup, když nemáme příliš mnoho prostoru k použití, kde je obtížné najít oddělené místnosti.

Pokud nám velikost kuchyně neumožňuje vytvořit v ní jídelní kout, a prostor obývacího pokoje nám nedovoluje ji využít!

Pokud chceme obývací pokoj a jídelnu uspořádat do jedné místnosti, měli bychom je přesto jemně oddělit. Oddělte odpočinkovou část od jídelního stolu, například pomocí komody nebo koberce. Musíme však pamatovat na to, že velikost koberce by měla na stůl správně sedět. Koberec by měl být dostatečně velký, aby i kdybychom židle odsunuli od stolu, stále na něm budou stát.

U malých místností budou fungovat triky, které nám umožní vizuálně zvětšit interiér. Jedním z nich je použití světlých barev na stěny, jako je bílá, béžová a jemná šedá, budou fungovat fenomenálně. Postačí sladit příslušné příslušenství s místností.

Kombinace obývacího pokoje s jídelnou – jaké doplňky?

Musíme zajistit, aby se vše spojilo. Správně zvolené světlo vytvoří skvělou náladu. Příslušenství v místnostech je nesmírně důležité. V závislosti na preferovaném stylu můžeme přidat různé doplňky. Mít malou místnost, nemůžeme to s jejich množstvím přehnat. Zdi milují obrazy, zrcadla a nástěnné hodiny do obývacího pokoje.

V malých místnostech budou zrcadla na zdi prostor prostornější a vícerozměrnější. Jemné obrazy na plátně  jsou příjemným prvkem pro doplnění barev na stěnách. Pokud jde o nástěnné hodiny do obývacího pokoje, zde můžeme popustit uzdu fantazii a vsadit na něco, co není zřejmé. Vše samozřejmě závisí na stylu, ve kterém je místnost vyzdobena.

Pokud je pokoj vyzdoben v moderním stylu, velmi dobře poslouží velké kovové nebo zrcadlové nástěnné hodiny. Díky tomu bude místnost ještě modernější.

Stojí za to mít na paměti velikost hodin. Pokud je příliš velká, malá místnost se bude cítit přeplněná. Na druhou stranu příliš malé hodiny budou ztraceny v celém uspořádání. Své místo si samozřejmě najdou i malé hodiny na zdi, ale musí být jasné a viditelné, aby se neztratily.

  • Facebook
  • Twitter