Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hroši v pátek v televizním duelu s nováčkem extraligy

/
/
/
523 ZobrazeníVelkým svátkem a historickou událostí bude zápas softbalové extraligy mužů, ve kterém nastoupí v pátek 19. června havlíčkobrodští Hroši proti nováčkovi soutěže pražským Joudrs. Zápas vysílá od 18.00 vysílat v přímém přenosu televizní stanice ČT sport.

Domácí tým prošel před startem soutěže další omlazovací kůrou a kádr Hrochů má aktuálně nejnižší věkový průměr v extralize. Pod vedením nového kapitána týmu Ondřeje Dibelky si z úvodního extraligového víkendu přivezli Hroši ze severu Čech dvě výhry a dvě porážky a se vstupem do soutěže panuje v klubu spokojenost.
Naopak Joudrs Praha měl na úvod těžký los a neuspěl ani na Tempu Praha, ani v Břeclavi. Mírným favoritem tak budou v televizním zápase domácí Hroši, ale rozhodně je nečeká nic lehkého. „Kádr nováčka totiž posílila čtveřice zkušených extraligových hráčů z Eagles Praha. V obou týmech se představí hned sedm držitelů historické bronzové medaile ze světového šampionátu juniorů na Novém Zélandu v únoru letošního roku, pět na naší straně a dva v týmu Joudrs,“ uvedl trenér Dušan Šnelly, který byl stejně jako trenér Joudrs Ondřej Stroner v realizačním týmu juniorské reprezentace ČR na mistrovství světa.

  • Facebook
  • Twitter