Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov zamíří na úvod extraligy na sever Čech

/
/
/
925 ZobrazeníStaronový účastník české nejvyšší soutěže stolních tenistů a trojnásobný český šampion z let 2014 až 2016, HB Ostrov Havlíčkův Brod, zavítá v obnovené extraligové premiéře do Liberce. Zápas 1. kola mezi SKST Liberec a HB Ostrov Havlíčkův Brod se ve městě pod Ještědem uskuteční v pátek 4. září od 18:00 hodin.

Hned následující týden, ve čtvrtek 10. září, přijede do Havlíčkova Brodu k „televiznímu utkání“ daleko silnější protivník – KT Praha, jehož dres oblékají dva bývalí čeští reprezentanti Tomáš Pavelka, Martin Olejník a Martin Koblížek, jenž do tohoto pražského celku přestoupil po jednoročním působení v Havířově. Diváci v HB Ostrov Aréně se mají opravdu na co těšit, neboť v týmu KT Praha působí také dvě velké české legendy Jindřich Panský a Milan Orlowski.

Až v posledním 9. kole podzimní části extraligy mužů ve stolním tenisu dojde na prestižní utkání s TTC Ostrava 2016, kde působí i bývalý hráč HB Ostrov Petr Korbel. Tento zajímavý zápas je nalosován na pátek 27. listopadu, ale dá se předpokládat, že se v Havlíčkově Brodě uskuteční o den dříve v rámci televizního přenosu televize Arena Sport.

HB Ostrov Arena v Havlíčkově Brodě se může těšit na další velké zápasy…

Rozlosování podzimních zápasů HB Ostrov Havlíčkův Brod v české extralize mužů ve stolním tenisu:

I. kolo (4. září): SKST Liberec – HB Ostrov; II. kolo (11. září): HB Ostrov – KT Praha; III. kolo (25. září): TJ Ostrava KST – HB Ostrov; IV. kolo (2. října): HB Ostrov – SKST Baník Havířov; V. kolo (16. října): SKST Cheb – HB Ostrov; VI. kolo (23. října): SKST Hodonín – HB Ostrov; VII. kolo (6. listopadu): HB Ostrov – SF SKK El Niňo Praha; VIII. kolo (13. listopadu): TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – HB Ostrov; IX. kolo (27. listopadu): HB Ostrov – TTC Ostrava 2016.

Extraligový ročník 2020/2021 přinese celou řadu změn, v herním systému a také samozřejmě v soupiskách jednotlivých týmů. Do soutěže se přihlásilo deset klubů, základní část se bude hrát dvoukolově systémem každý s každým. Osm nejlepších postoupí do tzv. play-off o titul mistra České republiky, poslední družstvo bude hrát baráž o udržení s vítězem I. ligy. Jednotlivá utkání se budou hrát do třetího vítězného bodu (systém, známý z evropských klubových pohárů, ale také z mistrovství Evropy či světa). Kluby mají za povinnost použit systém “multiballs“, tedy sběrače míčků.

  • Facebook
  • Twitter