Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Svatoprokopská pouť o víkendu v Třebíči, odstartuje kulturní léto

/
/
/
787 ZobrazeníPrvní červencovou sobotu ožije areál Baziliky sv. Prokopa a zámku v Třebíči každoroční Svatoprokopskou poutí. Těšit se můžete na zajímavý kulturní program, obohacený o tradiční pouťové atrakce a občerstvení. Vstupné je zdarma.

V dopolední části programu od 10.00 proběhne v bazilice sv. Prokopa slavnostní sváteční bohoslužba. Otevřeno bude mít i místní farní kavárna a vstup do interaktivní expozice Cesty časem a expozice Za řemesly minulosti bude zdarma.
V odpolední části programu od 14.00 jsou pro malé návštěvníky připraveny zábavné hry a pohádková představení pod širým nebem od činoherně loutkového divadla eMILLIon. K poslechu zahraje písničkář a harmonikář Petr Gross. Zaznějí také kramářské písně a balady. Na závěr akce vystoupí jihlavská swing jazzová kapela Bee Band.
Nebývale široká nabídka prodejních stánků nabídne typické pochutiny jako bramboráky, klobásky, trdelníky, turecký med, perník, pivo, medovinu a jiné. K zakoupení budou i ocelové šperky nebo dřevěné hračky. Mezi atrakcemi nebude chybět ani malý koníčkový kolotoč.

Podrobný program naleznete na webu www.mkstrebic.cz.

  • Facebook
  • Twitter