Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov zakončil semifinálovou sérii play-off mistrovsky!

/
/
/
270 ZobrazeníTo nejlepší nakonec předvedli v semifinálové sérii play-off stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Obhájci mistrovského titulu po vynikajícím výkonu zvítězili v Liberci 3:0 a jako první tým si zajistili postup do květnového Superfinále české Extraligy.

Čtvrté semifinálové měření sil mezi HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Liberec mělo ve městě pod Ještědem jednoznačný průběh. Svěřenci trenér Dmitrije Prokopcova svého soupeře přejeli za necelých osmdesát minut hladce 3:0. Semifinálovou sérii vyhráli 3:1 na zápasy a s přehledem postoupili do extraligového Superfinále, které bude na programu 5. května v Praze.

Středeční zápas skvěle rozehrál Pavel Širuček, který hned v úvodní dvouhře vzal domácím vítr z plachet. Havlíčkobrodský lídr přehrál Mohameda Shoumana hladce 3:0 a dostal HB Ostrov do vedení. Druhý bod mistrovského celku přidal Tomáš Tregler, jenž si s Michalem Benešem poradil ve čtyřech setech. A tečku za semifinálovou sérii udělal Tomáš Martinko. Dvacetiletý exostravský stolní tenista se s Jakubem Seibertem utkal počtvrté v sérii a počtvrté zvítězil. HB Ostrov pod Ještědem koncertoval, na svého superfinálového soupeře si ale ještě musí počkat. Ten vzejde z druhé semifinálové dvojice, kterou tvoři pražské El Niňo a SKST Cheb. Po třech odehraných partiích vede západočeský tým 2:1 na zápasy.

Extraliga mužů ve stolním tenise 2022/2023

Semifinále play-off

4. zápas

SKST Liberec – HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:3
Mohamed Shouman – Pavel ŠIRUČEK 0:3 (-8,-7,-6), Michal Beneš – Tomáš TREGLER 1:3 (-6,-8,5,-2), Jakub Seibert – Tomáš MARTINKO 0:3 (-8,-13,-8). Konečný stav série: 1:3.

  • Facebook
  • Twitter