Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov s Hodonínem nezaváhal a je v semifinále

/
/
/
615 ZobrazeníStolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod ve čtvrtfinálových duelech play-off české extraligy s Hodonínem nezaváhali. Favorizovaný tým z Vysočiny po domácí výhře 3:1, bez problémů zvládl i hodonínskou odvetu a po vítězství 3:0 podle očekávání postoupil do semifinále. O tom, kdo bude dalším soupeřem HB Ostrov na cestě za mistrovským titulem, se rozhodne v neděli ve třetím utkání mezi TTC Ostrava ENFIREEX a SKST Baníkem Havířov.

HB Ostrov zaokrouhlil vítěznou sérii v letošní české extralize na dvacet zápasů. Čtvrtfinálová odveta v Hodoníně navíc svěřencům trenéra Bohumila Vožického přinesla postup do semifinále play-off české extraligy.

Havlíčkobrodští stolní tenisté v Hodoníně splnili roli favorita a extraligového nováčka porazili počtvrté v sezoně, tentokrát 3:0. V úvodní dvouhře si Dmitrij Prokopcov s Ukrajincem Timofejevem poradil ve čtyřech setech. Poté Tomáš Tregler zdolal hodonínskou jedničku Patrika Klose, i když v souboji s ním ztratil úvodní sadu. V dalším proběhu utkání ale na stole jasně dominoval Tregler, který přidal druhý bod havlíčkobrodského celku. Bezproblémovou výhru a postup HB Ostrov do semifinále play-off zpečetil Michal Obešlo, jenž rovněž ve čtyřech setech přehrál snaživého hodonínského benjamínka Štěpána Brhela.

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod po vítězném utkání v Hodoníně

Mistrovství České republiky družstev 2020/2021

Extraliga mužů ve stolním tenisu

Čtvrtfinále play-off

2. zápas
SKST Stavoimpex Hodonín – HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:3
Olexander Timofejev – Dmitrij PROKOPCOV 1:3 (-5, 10, -3, -8), Patrik Klos – Tomáš TREGLER 1:3 (9, -6, -3, -4), Štěpán Brhel – Michal OBEŠLO 0:3 (-8, -9, -x). Konečný stav čtvrtfinálové série: 0:2. Do semifinále play-off postupuje HB Ostrov Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter