Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští softbalisté míří v dresu české reprezentace do Japonska

/
/
/
745 ZobrazeníČeská juniorská reprezentace odlétá koncem dubna v rámci přípravy na světový šampionát v příštím roce na Novém Zélandu na turné do Japonska.

Velmi silné zastoupení v českém týmu mají tradičně havlíčkobrodští Hroši, v patnáctičlenném kádru se jich objevilo hned šest. Reprezentační zámořskou premiéru si odbudou Adam Liška, Jan Hlaváč, Kryštof Tomek, Jan Voráček, Michal Nepovím a Jan Semrád. Rovněž v realizačním týmu mají Hroši své zástupce. Trenéry týmu budou Dušan Šnelly a Darrin Lee Hebditch, který letos vede Hrochy v extralize mužů i juniorů. Vedoucím týmu je pak další Broďák Luboš Bukáček. V Japonsku odehrají čeští junioři porci šestnácti zápasů.
Na juniorskou reprezentaci čeká do únorového mistrovství světa ještě říjnový turnaj v Izraeli a listopadová účast na mistrovství Střední a Jižní Ameriky juniorů v Guatemale. V širším kádru reprezentace jsou ještě další zástupci Hrochů Dominik Šubrt, Filip Kučírek, Matěj Rosenkranz a Vojtěch Láska.
Silné zastoupení v národním týmu ale přinese i komplikace pro Hrochy. V příštích zápasech juniorské i seniorské extraligy se budou muset vypořádat s absencí řady hráčů včetně hlavního trenéra.

  • Facebook
  • Twitter