Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští florbalisté jsou blíž účasti na mistrovství

/
/
/
634 ZobrazeníDruhé místo vybojovali havlíčkobrodští florbalisté na kvalifikaci MČR starších žáků počátkem dubna v Třebíči. Porazili Nové Město na Moravě, Třebíč i Jihlavu, a prodloužili si tak úspěšnou sezónu.

„Už od začátku finálového zápasu bylo vidět, že Pelhřimov po loňském vypadnutí, udělá pro letošní vítězství vše. Jejich první pětka, téměř nepustila své spoluhráče na hřiště. Bojovali jsme statečně, na hřišti jsme nechali vše, nakonec to ale nestačilo a po výsledku 2:7 jsme skončili druzí,“ okomentoval hlavní trenér Antonín Mühlfait počínání svých hráčů v zápase.

„Turnaj byl obrazem celé sezóny. Myslím si, že jsme patřili k týmům, které se snažily hrát celou sezónu kombinační florbal. Velmi mě překvapilo soustředění a nasazení našeho týmu už od prvního utkání. Kluci nám ukázali, že patří k tomu nejlepšímu na Vysočině,“ doplnil asistent trenéra Patrik Kučera

Aktuálně čeká florbalisty příprava na letní turnaj PG2019 a na příští sezónu, ve které se budou chtít poprat o nejvyšší příčky.

  • Facebook
  • Twitter