Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodský Ostrov vyprodaný do posledního místa, přijeli Dymytry a Trautenberk

/
/
/
1222 ZobrazeníFanoušci tvrdé muziky zaplnili v pátek 6. prosince Kulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě a přišlo jich více než 1200.

Když se vysloví název kapely Dymytry, každý si představí partičku v maskách predátorů, kteří to umí pořádně rozjet. A když se k nim přidá pár chlapíků říkající si Trautenberk, je jasné že bude celý večer o zábavu postaráno.
První kapelou, která se ale v pátek na pódiu objevila byla skupina Černá. Jejich repertoár je moderní, melodický, metal-rock. Na rozproudění davu přímo parádní vystoupení. Jako další na řadě byla tanzmetalová skupina Trautenberk. Tohle uskupení můžeme vídat na pódiích už od roku 2011 a stále více se dostává do podvědomí českých fanoušků. Ani dnes nechyběl výběr známých hitů jako Pan Pilous, Hajnej, ty jsi hovado, Potužník senior a pro všechny Hasiče Pyroman Roman. To je Trautenberk s jeho energickou show okořeněnou svéráznými kostýmy a neutuchající energií.
Vrchol večera ale patřil úplně někomu jinému. Kapela Dymytry, složená z pěti muzikantů, kteří nosí masky, mnohým připomínající něco mezi smrtkou a predátorem. Začátek koncertu jasně ukázal, že tohle bude jízda. Světelné efekty prolínané s ohněm a samozřejmě nálož ověřených hitů a výběr nových pecek. Fanoušci si tak společně zazpívali Klub rváčů, Chernobyl a nebo S nadějí. Nechybělo ani bubenické sólo, kterého se ujal Miloš Meier, který patří mezi elitu bubeníků. Nechybělo ani několik přídavků a obdarování nejvěrnějšího zpěváka plechovkou piva.

  • Facebook
  • Twitter