Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ledovka potrápila řidiče na silnicích Vysočiny, hasiči museli zasahovat u nehod

/
/
/
820 ZobrazeníDéšť, který se v noci z pátka 6. na sobotu 7. prosince snesl na Vysočinu, začal okamžitě působit problémy v dopravě. Promrzlý povrch silnici začal namrzat a změnil silnice až do sobotních ranních hodin regionu v kluziště.

K první noční havárii vyjeli profesionální hasiči z Třebíče už v pátek v podvečer před osmou hodinou k Vladislavi, nehoda si vyžádala zranění. „Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Zraněnou osobu po nezbytném ošetření na místě události převezli zdravotníci sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči vůz zpět na kola,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Profesionální hasiči z Pacova v sobotu okolo půl sedmé vyjeli k dopravní nehodě u Samšína na Pelhřimovsku, kde havarovalo osobní auto. O hodinu později zasahovali profesionální hasiči z Jemnice u Třebelovic na Třebíčsku, kde skončilo po nehodě osobní auto převrácené na střeše. Obě havárie se obešly bez zranění.

Jinak tomu bylo o necelou hodinu u Želiva, kde se museli řidičku ošetřit zdravotníci. Vůz, který skončil po nehodě mimo komunikaci, musel vyprostit jeřáb.
Krátce na to havaroval u Rozkoše nedaleko Humpolce na Pelhřimovsku kamion. Nehoda se obešla bez zranění osob. Na místě zasahovaly profesionální hasiči z Humpolce a Havlíčkova Brodu. „Vůz skončil po nehodě mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob. Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Na vyproštění kamionu byla na místo povolána specializovaná firma,“ uzavřela ranní výčet nehod na Vysočině Petra Musilová.

  • Facebook
  • Twitter