Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hasiči v noci likvidovali požár stodoly v Častrově, škoda dosáhla 2,5 milionu

/
/
/
1649 ZobrazeníŠest jednotek hasičů vyjelo před druhou hodinou v noci ve čtvrtek 16. dubna k požáru stodoly v Častrově na Pelhřimovsku. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

Na místo události profesionální hasiči z Kamenice nad Lipou a Pelhřimova společně s dobrovolnými hasičů z Častrova, Kamenice nad Lipou, Počátek a Žirovnice.

„V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla stodola v plamenech. Hasiči nasadili několik vodních proudů. Kromě samotného hašení hořící stodoly o rozměrech přibližně 35 x 12 metrů se hasiči zaměřili také na ochranu okolí a před plameny chránili přilehlé objekty. Z hořící stodoly hasiči vynesli několik tlakových láhví. Voda byla na požářiště dopravována kyvadlově.
Ve stodole měl majitel motocykl, čtyřkolku, malý traktor, vybavení pro koně a řadu dalších věcí. Úplná likvidace požáru proběhla před sedmou hodinou ráno,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině, s tím, že se škoda vyšplhala na 2,5 milionu korun a hasiči svým zásahem uchránili majetek za 15 milionů korun.

  • Facebook
  • Twitter