Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Fotbalisté FC Vysočina v dresech Charity ČR i s Tvou jmenovkou

/
/
/
666 ZobrazeníFotbalisté FC Vysočina podpoří potřebné, o něž pečují Oblastní charity Havlíčkův Brod a Jihlava. Do domácího utkání proti Pardubicím nastoupí ve speciálních dresech s dominantním logem Charity ČR.

Modrý dres z této limitované edice si mohou zájemci v předprodeji zakoupit, přičemž sami mohou určit, s jakou jmenovkou jihlavský fotbalista do utkání vyběhne. Inspiraci FC Vysočina poskytl obdobný projekt českobudějovického Dynama.

Dej hráči vlastní jmenovku!
Jakýkoliv fanoušek Vysočiny si může unikátní dres pořídit a podpořit tak činnost Charity ČR. Punc exkluzivity dodává fakt, že libovolný hráč FC Vysočina může do zápasu proti Pardubicím nastoupit v dresu se jmenovkou, kterou fanoušek, jenž dres v předprodeji zakoupí, sám vybere!

Tak třeba Stanislav Klobása utkání odehraje se svým oblíbeným číslem 15, pod nímž však může být umístěna jmenovka například TONDA. Kanonýr Vysočiny pak pomyslnému Tondovi dres po utkání osobně sám předá. Cena jedinečného dresu s libovolnou jmenovkou činí jen 1.500 Kč a celá částka poputuje na konto Charity! Zájemci si dres mohou rezervovat na telefonním čísle 607 628 868 či e-mailu fuks@fcvysocina.cz. Své rezervace mohou zasílat nejpozději do pondělí 16. září 2019, přičemž samozřejmě platí pravidlo „kdo dříve rezervuje, ten dříve vybírá číslo“.

Reklama na originálním dresu!
Prodej unikátních dresů se jmenovkami fanoušků nebude představovat jediný zdroj pomoci klientům Oblastních charit Havlíčkův Brod a Jihlava. Tato originální trika nabídnou reklamní plochy na hrudi, zádech i ramenou, které regionálním firmám za velmi výhodných podmínek umožní jedinečné zviditelnění na ligových dresech FC Vysočina! Navíc v atraktivním duelu, který bude s velkou pravděpodobní v přímém přenosu přenášet ČT Sport. Zisk z prodeje těchto reklam opět poputuje na podporu konkrétních služeb Charity!

Firmy, jež by měly o tyto reklamních plochy zájem, mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – tel.: 607 628 868, e-mail: fuks@fcvysocina.cz. Ceny se pohybují na velmi vstřícné úrovni od 5.000 do 15.000 Kč.

O Charitě Česká republika
Charita ČR pomáhá všem, kdo pomoc potřebují bez ohledu na barvu pleti nebo národnost. Pomáhá chudým, opuštěným, nemocným, starým, tělesně, mentálně, psychicky či zdravotně postiženým, bezdomovcům, matkám v tísni, opuštěným a týraným dětem, utlačovaným menšinám nebo třeba lidem postiženým katastrofami. Prostě všem, kteří se ocitnou v jakékoliv nouzi.

V rámci důležitého duelu proti Pardubicím se spojíme s Oblastními charitami Havlíčkův Brod a Jihlava, s jejichž pomocí podpoříme tři konkrétní charitní záměry – sportovní program v zařízení Adapta Jihlava a také službu ŠIPKA a Charitní domov, které spadají pod Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter