Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava po Novém roce odstartují zimní přípravu

/
/
/
1094 ZobrazeníFotbalisté FC Vysočina si po předlouhé podzimní sezóně užívají zasloužené dovolené. Zároveň se ale individuálně připravují, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 11. ledna 2021, čímž se rozběhne náročný zimní blok s množstvím tréninků a zápasů.

Už ve čtvrtek 7. ledna jihlavští fotbalisté absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Vlastní zimní příprava bude probíhat v domácím prostředí, kde hráči FCV mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách a posilovny na stadiónu.

Do první zimní prověrky mančaft nastoupí v sobotu 16. ledna, kdy se v Jihlavě představí třetiligový Sokol Živanice. Další dva přípravné termíny jsou zatím předmětem jednání klubů. Ve středu 27. ledna na jihlavské umělé trávě nastoupí třetiligový SFK Vrchovina a poslední lednovou sobotu Vysočina nastoupí ve Vlašimi. V dalších týdnech jsou jisté duely s Velkým Meziříčím, Viktorií Žižkov a Chrudimí.

Boje v jarní části druhé ligy by měly znovu propuknout v pátek 5. března, kdy Jihlava hostí Vyšehrad.

Aktualizovaný program zápasů týmů FC Vysočina v zimní přípravě

  • Facebook
  • Twitter