Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Firemní den v havlíčkobrodském klubu Oko

/
/
/
1119 ZobrazeníV úterý 6. listopadu hostil havlíčkobrodský klub Oko prezentaci regionálních firem, které nabízejí pracovní příležitosti v regionu Vysočiny. Akci organizovala Hospodářská komora v rámci svého projektu Na správné místo.

Projekt cílí na studenty posledních ročníků středních škol, kteří se zanedlouho po ukončení svého studia budou na trhu práce ucházet o práci nebo budou případně pokračovat ve studiu na vysoké škole.
„Účast na Firemním dni studentům rozšířila obzory o struktuře regionálního trhu práce, zaměstnavateli poptávaných pozicích a jejich požadavcích na uchazeče. Zároveň se dozvěděli o možnostech spolupráce s firmami formou praxí, stáží, brigád či při vysokoškolském studiu. Studenti měli návštěvu akce zpestřenou workshopy s tématem, jak se správně prezentovat na trhu práce a úspěšně zvládnout přijímací pohovor. Ten si mohli studenti vyzkoušet nanečisto přímo s personalistou z praxe v závěrečném workshopu, který Firemní den uzavíral,“ popsal Aleš Kadlec z Hospodářské komory Havlíčkův Brod.
Na Firemním dni vystavovaly například Tiskárny Havlíčkův Brod, a. s., Amylon, a. s., Aco Industries, k. s., B:TECH, a. s., Dvořák – svahové sekačky, s. r. o., Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a. s., Hranipex Czech Republic, a. s. a také zástupce veřejného sektoru Policie ČR.

  • Facebook
  • Twitter