Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Filmové Oko po dlouhé pauze opět promítá a diváky čeká spoustu novinek

/
/
/
973 ZobrazeníTaké už vám chybí sledování filmů v kině a nemůžete se dočkat, až vyrazíte a užijete si podívanou na velkém filmovém plátně. Tak pro vás máme dobrou zprávu, kina nejen na Vysočině opět ožívají a chystají se na restart. Jedno z prvních kin, kde se promítalo, bylo Filmové Oko v Havlíčkově Brodě. Svou bránu otevřelo kino divákům 7. června a první film, který se po více jak půl roce promítal, byl Smolný pich aneb Pitomý porno.

Tento kousek by se dal popsat hláškou z české klasiky: „Otíku, senzační film, rumunskej! Máš lístek? To musíš vidět! Ještě že jsem ti ho koupil, tumáš, ať nezmeškáš. Je to trochu cestopisný a trochu erotický, no já bych na to šel ještě jednou, ale nemůžu, musím se koukat na besedu o hovězím dobytku.“
„Návrat lidí na kulturu bude asi během na dlouhou trať, ale těch 17, kteří přišli, je podle mě povedený start, nebo spíš restart“ zhodnotil první promítání Jiří Svoboda který je dramaturgem a zároveň i promítačem Filmového Oka. Filmové Oko si pro diváky připravilo řadu novinek, událostí a fantastických filmových zážitků. „Tou největší změnou je to, že divákům budeme přinášet dvojitou porci zábavy, tedy dva filmy týdně. V pondělí a ve čtvrtek se můžete těšit na oblíbené české a evropské filmy, oceňované dokumenty nebo americkou kinematografii, která neměla štěstí na pořádné producenty. Mohu s potěšením oznámit, že jsme navázali spolupráci s dalšími filmovými distributory, což znamená nejenom více filmů, ale i možnost setkat se s filmovými tvůrci přímo u nás v Oku,“ vyjmenovává novinky Jiří Svoboda.

Filmové Oko v Havlíčkově Brodě


Pokud Vám tedy kultura chybí, určitě si nenechte ujít některá další promítání, kompletní program můžete sledovat vždy na stránkách filmového Oka.

  • Facebook
  • Twitter