Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Filip Vedral z FC Vysočina bude na jaře hostovat ve Vlašimi

/
/
/
688 ZobrazeníFilip Vedral, dvaadvacetiletý odchovanec FC Vysočina Jihlava, stráví jaro na hostování v druholigové Vlašimi. Urostlý stoper do Sellier&Bellot odchází za pravidelným herním vytížením. Ve středočeském klubu, který přezimuje na 14. příčce druhé ligy a vede jej exjihlavský trenér Daniel Šmejkal, ho čeká 14 náročných záchranářských bitev.

„Filip pro svůj fotbalový rozvoj potřebuje pravidelně hrát. Momentálně v tomto ohledu vidíme větší možnost ve Vlašimi. Nechceme, aby se stalo, že bude v našem kádru třetí stoper a dostane se na hřiště ve dvou zápasech. Myslíme si, že kvalitu na to, aby ve Vlašimi odehrál vše, jednoznačně má,“ okomentoval Vedralovo hostování ředitel klubu Jan Staněk.

Filip Vedral (nar. 26. 4. 1997) se v FC Vysočina hlásil už v šesti letech na trénincích přípravek. Do kádru A týmu byl poprvé zařazen v lednu 2017, po čemž následovalo vydařené jarní hostování v třetiligovém HFK Olomouc. Na podzim 2017 setrval v prvoligovém kádru a jaro 2018 opět odehrál na hostování – v divizní Polné. V ročníku 2018/19 se dočkal debutu za první tým ve druhé lize a během půldruhé sezony nastoupil do 20 utkání ve druhé lze včetně jednoho duelu baráže. Za juniorku si připsal 39 startů v Juniorské lize a devět na podzim v Divizi.

  • Facebook
  • Twitter