Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

FC Vysočina ve středu nastoupí proti mladíkům Sparty

/
/
/
616 ZobrazeníUž k devátému utkání zimní přípravy ve středu 19. února od 13.00 nastoupí fotbalisté FC Vysočina. Jejich soupeřem bude tým Sparty Praha B a duel proběhne na umělé trávě v jihlavském areálu Na Stoupách.

Kouč Radim Kučera původně zvažoval odehrání utkání na přírodní trávě ve Vyskytné, kde jeho tým v pondělí trénoval: „Nakonec jsme se ale rozhodli, že duel odehrajeme na rovném a rychlém povrchu umělé trávy. S ohledem na zdravotní stav znovu zátěž rozložíme na více fotbalistů. Poprvé za nás nastoupí nová akvizice Luis Arroyo a zároveň hodláme otestovat senegalského stopera Walyho Dioufa.“

Juniorka Sparta působí ve skupině A ČFL, kde přezimuje na druhé příčce s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Táborsko. V zimní přípravě se tým trenéra Václava Kotala představil v Tipsport lize, kde remizoval s Hradcem Králové, Mladou Boleslaví a Varnsdorfem. Dále v přípravě porazila třetiligové Přepeře, „béčko“ Jablonce, Chomutov a německý Neugersdorf. Jedinou porážku utrpěl s druholigovým rakouským Lieferingem. Kotal však do Jihlavy ve středu nezamíří, protože právě dnes převzal první letenský tým místo odvolaného Václava Jílka. Vedením juniorky byl pověřen dosavadní asistent sparťanského „áčka“ Michal Horňák spolu s Lubošem Loučkou.

Mladíky Sparty ve středu zálohy diriguje zkušený exreprezentant Lukáš Vácha a nastupuje za něj i bývalý jihlavský útočník Daniel Turyna. Otazníkem je případný start Martina Haška mladšího, jenž byl do B-týmu nedávno přeřazen.

  • Facebook
  • Twitter