Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

TSM Fanatic na prvních letošních závodech

/
/
/
1333 ZobrazeníMladí závodníci a závodnice klubu TSM Fanatic mají za sebou první nominační závody I. VT organizované Českým svazem aerobiku a fitness (FISAF), které proběhly o uplynulém víkendu v Lounech, kam klub  vyslal tři zástupce.

Tým ve věkové kategorii 8-10 let (6 děvčat) závodí v kategorii step. Pro letošní sezónu si říkají Foresti dle vybrané hudby a téma přírody se odráží také na krásných dresech navržených jejich trenérkou Kateřinou Liškovou. Z Loun si přivezl bronzovou medaili.

Tým juniorek (věková kategorie 14-16 let, 5 děvčat) závodí rovněž na stepech a pro letošek v rockovém stylu. Ve velké konkurenci a s novými soutěžními pravidly, které tato sezóna přinesla, obsadily juniorky 4. místo. Už teď se pilně připravují na další závody, kde by rády dosáhly na medaili, která tentokrát unikla jen o kousek.

Ve sportovním aerobiku v párové kategorii seniorů reprezentoval Marek Šotola, který si se svou partnerkou Lucií Veličkovou s Fit studia D, kde pro letošek hostuje, odvezl s velkou převahou zlatou medaili.

Pokud i vás aerobict láká, neváhejte oslovit zástupce klubu TSM Fanatic či trenéry a zapojit se kdykoliv během roku do aerobikových přípravek, a to už od 3 let věku.

www.fanatichb.cz

  • Facebook
  • Twitter