Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dvoumilionová škoda po požáru hospodářského stavení na Havlíčkobrodsku

/
/
/
844 ZobrazeníŠest jednotek hasičů zasahuje od rána v pátek 14. září u požáru hospodářského stavení v obci Chuchel u Jeřišna na Havlíčkobrodsku. Majetkovou škodu hasiči předběžně vyčíslili na dva miliony korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje. 

„Hlášení o požáru přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 5.14. Na místo události vyjeli profesionální hasiči z Chotěboře a Seče z Pardubického kraje společně s dobrovolnými hasiči z Malče, Uhelné Příbrami, Libice nad Doubravou a Seče.

Hořící dům v obci Chuchel, foto: HZS Kraje Vysočina

V době příjezdu prvních jednotek na místo události byla část hospodářského stavení v plamenech. Ze stavení se hasičům podařilo zachránit dva traktory, tlakové lahve a další uskladněné věci. Kromě hašení samotného požáru se hasiči zaměřili na ochranu okolí, aby se plameny nerozšířily na další objekty. Před sedmou hodinou ráno se zasahujícím jednotkám podařilo dostat plameny pod kontrolu,“ popsala Petra Musilová – tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině. Zásah na místě podle ní stále pokračuje, jednotky rozebírají požárem zasažené konstrukce objektu a dohašují jednotlivá ohniska hoření. Požár se obešel bez zranění osob.

  • Facebook
  • Twitter