Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dukovanští hasiči zasahovali v Dukovanech, pomohli zraněným po pádu z lešení

/
/
/
1339 ZobrazeníPád dvou osob z lešení řešily složky Integrovaného záchranného systému v pondělí 11. února dopoledne v Dukovanech. Jako první dorazili na místo podnikoví hasiči z elektrárny Dukovany, pro které to byl letos už šestý výjezd do okolí elektrárny.

Šest minut před devátou ráno vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Jaderné elektrárny Dukovany na žádost Operačního informačního střediska HZS kraje Vysočina k pádu osob z lešení rodinného domu v Dukovanech. Dukovanští hasiči byli na místě první a okamžitě zahájili předlékařskou pomoc u obou zraněných.

Zásah v Dukovanech

Následně spolu s kolegy z řad profesionálních hasičů z Hrotovic a Třebíče, policie a zdravotní záchranné služby transportovali poraněné do sanitky a vrtulníku záchranářů. Letos šlo už o šestý výjezd hasičů z Jaderné elektrárny Dukovany do okolí.
Členové jednotky hasičů Jaderné elektrárny Dukovany stále častěji poskytují svoji pomoc v blízkém regionu v okolí elektrárny, který leží jak na území Kraje Vysočina, tak Jihomoravského kraje. Nejčastěji zasahují při dopravních nehodách a požárech. V roce 2018 zasahovali více než dvacetkrát.

  • Facebook
  • Twitter