Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Do Birell Arény míří Korbelovo TTC Ostrava 2016

/
/
/
647 ZobrazeníPo „evropském pohárovém dobrodružství“ ve španělském Borges se vrací na scénu česká Extraliga. Ve čtvrtek 27. ledna čeká na stolní tenisty HB Ostrov utkání 13. kola. Do havlíčkobrodské Birell Arény přijede tradiční rival – TTC Ostrava 2016.

Zápasy HB Ostrov Havlíčkův Brod s TTC Ostrava 2016 patří k ozdobám české Extraligy. Havlíčkobrodští borci mají týmu Petra Korbela co vracet, na podzim totiž v Ostravě prohráli 2:3. Jinak ale bilance ze vzájemných zápasů HB Ostrov a TTC Ostrava 2016 hovoří jednoznačně ve prospěch havlíčkobrodského týmu, který obhajuje mistrovský titul ze sezóny 2020/2021. HB Ostrov se s Korbelovou Ostravou utkal celkem pětkrát, čtyřikrát zvítězil a jediné “klopýtnutí“ se datuje z již zmíněného podzimního utkání loňského roku, kdy Havlíčkův Brod na Černé louce prohrál 2:3…

V průběžné extraligové tabulce po 12. kole patří HB Ostrov druhá příčka se čtyřbodovou ztrátou na vedoucí SKST Cheb. TTC Ostrava 2016 je s 23 body na šesté příčce, když v posledních pěti zápasech ostravský celek nepoznal radost z vítězství. Postrádal totiž nejen Chilana Felipe Olivarese, ale ve dvou případech i mladého Slováka Filipa Delinčáka, což pochopitelně bylo znát…

Pohled na soupisky obou týmů:

HB Ostrov Havlíčkův Brod: Dmitrij PROKOPCOV, Tomáš TREGLER, Michal OBEŠLO, Radek SKÁLA, Ondřej KVĚTON, František KANTA, Šimon JADRNÝ. Hrající trenér: Bohumil VOŽICKÝ. Manažer: Miroslav JINEK.

TTC Ostrava 2016: Jakub KLEPRLÍK, Petr KORBEL, Felipe OLIVARES, Filip DELINČÁK, Borek MORAVEC. Trenér: Tomáš DEMEK. Hrající manažer: Petr KORBEL.

Čtvrteční utkání HB Ostrov Havlíčkův Brod – TTC Ostrava 2016 začíná v Birell Aréně v 18:00 hodin a přímým přenosem ho bude vysílat Arena Sport1 a ping-poing.tv.

Kompletní informace o české Extralize mužů ve stolním tenisu 2021/2022 najdete ZDE: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420000/rocnik-2021/soutez-4402

  • Facebook
  • Twitter