Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Děti i zaměstnance Dětského domova v Humpolci potěší velikonoční nadílka z Kauflandu

/
/
/
588 ZobrazeníKaždoročně během Velikonoc obchodní řetězec Kaufland rozdává sladkou velikonoční nadílku dětem a zaměstnancům několika dětských domovů. Mezi obdarovanými je letos poprvé i Dětský domov v Humpolci, kam poputuje 60 balíčků plných čokolád, bonbónů a sušenek .

Chceme dětem i těm, kteří o ně pečují, v jarních svátečních dnech udělat radost a dopřát jim velikonoční výslužku, říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.
Humpolecký Dětský domov obchodní řetězec začal podporovat již v loňském roce, současně s otevřením zdejší prodejny Kauflandu. Děti při této příležitosti dostaly hračky a před Vánocemi také balíčky s cukrovinkami. “V místech, kde působíme, chceme být dobrým sousedem, a moc nás těší, že dětem, které nemají lehký start do života, můžeme alespoň takto pomáhat a vidět jejich radost,” doplňuje Renata Maierl.

Dalšími dětskými domovy, kam velikonoční balíčky z Kauflandu letos zamíří, jsou ještě dětské domovy v Žatci a v Přerově.

Úvodní ilustrační foto: archiv obchodního řetězce Kaufland

  • Facebook
  • Twitter