Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Den pro zdraví Nemocnice Pelhřimov

/
/
/
1041 ZobrazeníKaždoročně umožní v pelhřimovské nemocnici v rámci Dne zdraví zájemcům nechat si změřit bez čekání tlak, BMI či se poradit s odborníky v oblasti kouření, chrápání, obezity nebo si vyzkoušet první pomoc na modelu pro kardiopulmonální resuscitaci.

Nemocnice Pelhřimov připravila i pro letošní rok celou řadu akcí pro širokou veřejnost zaměřených na prevenci různých onemocnění. Jednou z nich je Den pro zdraví, který se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna v atriu hlavní lůžkové budovy. Tradiční akce nabídne od 10.00 do 16.00 například vyšetření ledvin nebo ukázku samovyšetření prsou a varlat na umělém modelu.
Zájemci si budou moci nechat změřit tlaku a BMI a poradit se s odborníky v oblasti kouření, chrápání, obezity nebo si vyzkoušet první pomoc na modelu pro kardiopulmonální resuscitaci. Samozřejmostí je tradiční koutek pro děti s panenkou Cecilkou a nácvik hygieny rukou a prevence infekčních onemocnění.
Velký zájem v loňském roce sklidil i preventivní program Hobit, který upozorňuje na nebezpečí CMP (cévní mozkové příhody) a také možnost poradit se s našimi sestřičkami z Dosanky, jak na péči o seniora či dlouhodobě nemocnou osobu v domácím prostředí.

  • Facebook
  • Twitter