Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Další sobotní havárie na silnicích Vysočiny, tři zranění a mrtvý

/
/
/
961 ZobrazeníU tří nehod zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina v sobotu 19. září dopoledne. První havárie se stala v deset hodin dopoledne

Druhá havárie v sobotu přinesla po srážce dvou aut u Salavic tři zraněné. „Před jedenáctou hodinou dopoledne vyjeli na místo profesionální hasiči z Třeště. Při nehodě se zranili tři lidé. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ přiblížila druhou sobotní nehodu na silnicích regionu Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Jedno z havarovaných aut u Salavic, archiv: HZS Kraje Vysočina

Půl hodiny na to vyjížděli profesionální hasiči z Hrotovic a Moravských Budějovic k havárii tří osobních a jednoho nákladního auta na silnici u Příložan. „Při nehodě přišel o život jeden člověk. Další tři dospělí a dvě děti se zranili. Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob. Na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ dodala Petra Musilová. Komunikace byla v místě nehody neprůjezdná.

Podle policistů došlo k dopravní nehodě na silnici II/152 mezi Jaroměřicemi nad Rokytnou a Myslibořicemi na Třebíčsku. Její tragický účet potvrdila i Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

„Jedna osoba zemřela, jedna byla těžce zraněna a další čtyři osoby utrpěly lehké zranění. Podle prvotního šetření na místě bylo příčinou nehody zřejmě nesprávné předjíždění. Řidička osobního vozu předjížděla nákladní auto a z dosud nezjištěných příčin se nestihla včas zařadit před předjížděné vozidlo a čelně se střetla s protijedoucím osobním autem. Jedno z aut se po střetu odrazilo na třetí projíždějící osobní vozidlo.“ Další okolnosti nehody budou předmětem policejního vyšetřování.

  • Facebook
  • Twitter