Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Další byty se rekonstruují v bystřickém Domě s pečovatelskou službou

/
/
/
666 ZobrazeníObyvatelé domu s pečovatelskou službou zažívají trošku náročnější časy kvůli každoroční akci, jíž je rekonstrukce osmi bytů. Ta spočívá v kompletním vybourání koupelny a její nové výstavby, kompletní rekonstrukce elektrických rozvodů, rozvodů vody, kanalizace a topení včetně stoupacího potrubí, nové omítky, výmalba a vybavení kuchyňky a skříní.

„Rekonstrukce probíhá od roku 2015, kdy se začalo s hlavními rozvody na chodbě, a poté každý rok proběhla rekonstrukce osmi bytů. Z celkových 92 bytů je zrekonstruováno 52 bytů. Cena rekonstrukce jednoho bytu je 314 000,- bez DPH a termín dokončení této rekonstrukce je 31. 05. 2022. Pokud se udrží stávající tempo rekonstrukcí tak v roce 2027 bude rekonstrukce bytů na DPS kompletně provedena,“ popisuje David Starý ze Správy majetku a investic Městského úřadu v Bystřici nad Pernštejnem.

  • Facebook
  • Twitter