Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čítárnička s Annou Polívkovou v Havlíčkově Brodě

/
/
/
923 ZobrazeníDětské oddělení Krajské knihovny Vysočiny (KKV) Havlíčkův Brod uspořádalo v úterý 10. prosince tradiční Čítárničku. Hostem byla známá herečka Anna Polívková, která se proslavila v roce 2013 vítězstvím v taneční soutěži České televize nazvané StarDance…když hvězdy tančí . Jejím tanečním partnerem byl Michal Kurtiš.

Anna Polívková si vybrala knihu Karlík a továrna na čokoládu, kterou napsal britský romanopisec norského původu Roald Gahl. Kniha vyšla poprvé v roce 1964. Celkově byla přeložena do 32 jazyků a na celém světě se jí prodalo 13 miliónů výtisků. Anna Polívková poutavě přečetla dětem dvě kapitoly. Pak následovala autogramiáda a společné focení s dětmi. Herečka potěšila v Havlíčkově Brodě nejen děti, ale i dospělé publikum. Od 19.00 hrála společně se svým otcem Bolkem Polívkou ve hře DNA. Oba herci byli v divadle odměnění velkým potleskem diváků ve stoje.

  • Facebook
  • Twitter