Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Chodkyně zahynula u Ždírce nad Doubravou pro srážce s autem

/
/
/
1199 ZobrazeníKrátce před půl sedmou hodinou večerní došlo na silnici I/34 mezi Ždírcem nad Doubravou a Novým Ranskem ke střetu chodkyně a osobního vozu. Na místo ihned vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. Chodkyně utrpěla vážná zranění, kterým i přes veškerou snahu zdravotníků, na místě podlehla.

„Čtyřiasedmdesátiletá chodkyně přecházela přes silnici v místě, kde není vyznačený přechod pro chodce a došlo ke střetu s projíždějícím osobním autem. Místo tragické nehody bylo v době havárie průjezdné pouze kyvadlově a policisté v místě řídili provoz,“ popsala prvotní informace Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod a kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování z Havlíčkova Brodu zjišťují příčinu, okolnosti a přesný průběh dopravní nehody.

  • Facebook
  • Twitter