Cestovatelská road show v Humpolci – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Cestovatelská road show v Humpolci

/
/
/
535 ZobrazeníOd pátku 24. do neděle 26. srpna se uskuteční v Humpolci tři setkání s  cestovatelem, dobrodruhem a spisovatelem Honzou Drobným a jeho psím parťákem Teky. Cestovatelská road show jsou nazvaná Vždy je cesta.


Honza Drobný bude hovořit nejen o překonávání překážek a hledání cesty, ale jeho vyprávění obsahuje mnohá další poselství, emoce, zábavu, legraci, dramatické okamžiky, poučení, inspiraci a v neposlední řadě poznatky z cest či srovnání kultur a mentalit, čímž vším je zajímavým pro široké spektrum čtenářů.
V prosinci minulého roku jim vyšla kniha Vždy je cesta aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty, patrony knihy jsou Marta Kubišová a Václav Marhoul, váženými kmotry jsou Monika Absolonová, Alžběta Jungrová, Václav Vydra, Josef Formánek, Libor Podmol, Pepa „Sršeň“ Šiler, Dan Přibáň a Jaroslav Pešta.

Více o projektu: www.vzdyjecesta.cz.

  • Facebook
  • Twitter