Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Český pohár podruhé pro HB Ostrov Havlíčkův Brod

/
/
/
652 Zobrazení

Závěr roku se stolním tenistům HB Ostrov Havlíčkův Brod opravdu vydařil. Po nedávném úspěchu v osmifinále Evropském poháru vyhráli podruhé v krátké historii svého klubu Český pohár družstev ve stolním tenisu. Ve finálovém utkání Final Four 2021 porazil jedenáctinásobného držitele české pohárové trofeje 5:2. Havlíčkobrodští stolní tenisté tak zopakovali svůj triumf z roku 2015, kdy vyhráli Český pohár v Hodoníně. I tehdy ve finále porazili pražské El Niňo (5:1), ze stávajícího hráčského kádru HB Ostrov u toho byl Tomáš Tregler.

Letošní triumf stolních tenistů v České poháru zařídil trojlístek hráčů Tomáš Tregler, Dmitrij Prokopcov a Michal Obešlo. Havlíčkobrodští mušketýři v domácí Birell Aréně splnili roli favorita finálového turnaje, když nejprve v semifinále smetli SKST Liberec 5:0 a poté si ve finále poradili i s celkem pražského El Niňa, jehož dres všichni před několika lety oblékali…
Stolní tenisté HB Ostrov tak zakončili kalendářní rok 2021 úspěšně. Hned v lednu je čeká nejen Extraliga, ale především čtvrtfinálový dvojzápas Evropského poháru se španělským celkem Borges Vall.

Radující se tým stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod s vítězným Českým pohárem 2021

Český pohár mužů ve stolním tenisu 2021

Final Four

Přehled výsledků:

Semifinále

HB Ostrov Havlíčkův Brod – SKST Liberec 5:0
Dmitrij PROKOPCOV – Michal Blinka 3:0 (6,2,2), Michal OBEŠLO – Mohamed Shouman 3:1 (8,6,10,8), Tomáš TREGLER – Jakub Seibert 3:0 (12,8,9), Dmitrij PROKOPCOV – Mohamed Shouman 3:2 (10,-7,7,-8,7), Tomáš TREGLER – Michal Blinka 3:0 (8,10,3).
SF SKK El Niňo Praha – SKST Cheb 5:2

Finále

HB Ostrov Havlíčkův Brod – SF SKK El Niňo Praha 5:2
Michal OBEŠLO – Jakub Zelinka 3:2 (5,8,-7,7), Dmitrij PROKOPCOV – Jiří Vráblík 1:3 (-3,6,-7,-8), Tomáš TREGLER – František Onderka 3:0 (9,5,2), Michal OBEŠLO – Jiří Vráblík 3:2 (-10,-4,8,1,8), Tomáš TREGLER – Jakub Zelinka 3:2 (7,9,-9,-9,5), Dmitrij PROKOPCOV – František Onderka 2:3 (-6,6,5,-4,-8), Tomáš TREGLER – Jiří Vráblík 3:1 (5,4,-7,6).