Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Černá středa na silnicích Vysočiny pokračuje

/
/
/
1213 ZobrazeníNa dálnici D1 na Vysočině se ve středu 19. září stala už druhá tragická dopravní nehoda, tentokrát při ní ráno okolo sedmé hodiny na 83. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno zemřel řidič osobního auta.  
Střetlo se tu osobní a nákladní vozidlo. „Řidič osobního vozu narazil do nákladního auta, které jelo přes ním. Následky nehody jsou fatální – řidič v osobním voze utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Ve vozidle cestoval sám, nikdo další zraněný nebyl. Po dobu ohledání místa nehody a šetření okolností nehody na místě byl zcela zastaven provoz na dálnici ve směru na Brno. Kolem deváté hodiny se provoz v místě nehody podařilo plně obnovit. Za dopravní nehodou se vytvořila kolona vozidel, která se pomalu rozjíždí. Další okolnosti nehody šetří policisté z dálničního oddělení Velký Beranov,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že by policisté potřebovali svědky nehody. Kontaktovat mohou linku 158 nebo přímo dálniční oddělení Velký Beranov 974 262 751.

  • Facebook
  • Twitter