Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Centrum sociálních služeb Žižkova v Jihlavě hlásí otevřeno

/
/
/
1133 ZobrazeníKoncem července 2017 Oblastní charita Jihlava podala projektovou žádost na vybudování Centra sociálních služeb Žižkova v Jihlavě a v úterý 24. září se slavnostně otevřela dveře veřejnosti, která si mohla prohlédnout nově zrekonstruovanou budovu, v niž sídlí pět sociálních služeb.

Více než 50 milionů korun bylo zapotřebí, aby se z vybydleného činžovního domu na Žižkově ulici stalo moderní zázemí pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Klubíčko Jihlava, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Jihlava – Erko, terénní programy SOVY, služby následné péče Jihlava a azylového domu – Azylové ubytování Jihlava, které v Centru sociálních služeb provozuje Středisko křesťanské pomoci – Naděje pro život Jihlava.

„Ráda bych poděkovala všem partnerům, kteří se na stavbě finančně podíleli. Bez podpory IROPu, dotací z Kraje Vysočina a města Jihlavy, Tříkrálové sbírky nebo drobných dárců by se náš vysněný projekt nikdy nemohl uskutečnit,“ říká ředitelka Oblastní charity Jihlava Hana Fexová a dodává: „Budeme se snažit, aby do budoucna byly všechny služby, které provozujeme v odpovídajících prostorách.“

Budova před rekonstrukcí
  • Facebook
  • Twitter