Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Bystřické čarodějnice se prolétly městem

/
/
/
478 ZobrazeníPálení čarodějnic se v Bystřici nad Pernštejnem konalo po dlouhé covidové pauze.  V sobotu 30. dubna se sešly všechny malé i velké bystřické čarodějnice před budovou staré radnice na Masarykově náměstí.

Každý, kdo přišel v masce čarodějnice, nebo čaroděje, obdržel čarodějnický řád, díky kterému byl zařazený do slosování o sladké ceny. Poté se celý průvod za doprovodu dechové hudba Pavla Slezáka vydal na ovál v Lužánkách, kde už na čarodějnici čekala nachystaná vatra. Že byl o pálení čarodějnic velký zájem, dokazuje i počet lidí, kteří se přišli podívat na ovál. Malých čarodějů a čarodějek se nakonec rovná stovka. Celý večer bavila přítomné country kapela Virginie. Kdo měl zájem, mohl se nechat vyfotit ve fotokoutku. Po setmění předvedla svou ohnivou show skupina Sunos. Poté už následovalo zapálení vatry a slavnostní ohňostroj.

  • Facebook
  • Twitter