Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

BROLN vykouzlil v Horácké galerii atmosféru nadcházejících velikonočních svátků. Výtěžek ze vstupného podpoří nemocnici

/
/
/
310 ZobrazeníNovoměstská Horácká galerie hostila koncert Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů (BROLN), který nadchl i pobavil. O úspěšnosti akce svědčil i aplaus, kterým posluchači vystupující pokaždé odměnili.

Pestrou mozaiku písní a skladeb si nenechalo ujít přes sedm desítek vyznavačů dobré hudby a příjemné zábavy. Benefiční koncert podpoří Nemocnici Nové Město na Moravě. „Všem nám to navodilo příjemnou velikonoční atmosféru. Moc děkujeme Horácké galerii i Českému rozhlasu Vysočina, že nám koncert pomohli uspořádat. A děkujeme i hudebníkům a zpěvákům za nádherný zážitek,“ usmála se ředitelka Nemocnice Nové Město na Moravě Věra Palečková. Výtěžek z koncertu byl vyčíslený na sedm a půl tisíce korun. Ty poputují na konto novoměstské nemocnice.

Ani ti, kteří na akci plnou tónů nemohli přijít, o zážitek ochuzeni nebudou. Záznam z koncertu bude Český rozhlas Vysočina vysílat v pátek 7. dubna krátce po 18.00.

  • Facebook
  • Twitter