Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Běh Šeptouchovem v Ledči nad Sázavou po šedesáté

/
/
/
1074 ZobrazeníLyžařský klub Ledeč nad Sázavou a Středisko volného času Ledeč nad Sázavou pořádají v sobotu 12. října šedesátý ročník Běhu Šeptouchovem. Běh se koná jako obvykle v parku Šeptouchov v Ledči nad Sázavou.

Prezentace je možná nejpozději patnáct minut před startem každé kategorie. Zahájení závodu je v 9.15.
„Běžet může každý, kdo přijde. I letos je běh zařazen do série závodů o Pohár Melechova, organizovaný o.s. Melechov. Absolutní vítěz kategorií muži a veteráni a junioři (startují společně) a vítězka kategorií ženy a juniorky (startují společně) získá cenu starosty města Ledče nad Sázavou. Ženy běží 2000 metrů a muži 8000 metrů, žákovské kategorie mají tratě od 170 metrů (pro předškolní děti) až do 1500 metrů pro starší žáky a žákyně. Pro první tři závodníky v každé kategorii jsou připraveny diplomy a věcné ceny. Věříme, že se opět sejde velké množství závodníků a že se bude závodit pro potěšení všech,“ popisuje Martin Makeš, jeden z pořadatelů běhu.

Bližší informace o závodě je možné získat u Martina Makeše na telefonním čísle 603717167 nebo e-mailu: m.makes@tiscali.cz nebo u V. Šrůtky na telefonním čísle 732941449 nebo e-mailu: vsrutka@email.cz .
Po šedesáté se o víkendu sejdou běžci na tratích Běhu Šeptouchovem v Ledči nad Sázavou, foto: archiv pořadatelů
  • Facebook
  • Twitter