Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Auto srazilo v Pacově chodkyně

/
/
/
862 ZobrazeníVe středu 17. června před jedenáctou hodinou dopoledne došlo v Pacově na náměstí Svobody k dopravní nehodě. Řidič osobního auta srazil čtyři chodkyně.

„Řidič čtyři chodkyně, které přecházely vozovku po vyznačeném přechodu pro chodce, zřejmě přehlédl. Chodkyně utrpěly zranění, na místě zasahovaly posádky Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina. Dechová zkouška u třiaosmdesátiletého řidiče osobního vozidla byla negativní,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Další okolnosti nehody a míra zavinění jsou předmětem policejního šetření.

Na místě události zasahovaly celkem tři posádky Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina z Pacova a Pelhřimova v součinnosti s leteckou záchrannou službou Jihočeského kraje.
„Dvě chodkyně vyvázly z nehody bez zranění a jednu převezli zdravotníci k dovyšetření na chirurgickou ambulanci Nemocnice Pelhřimov. Další osoba byla s těžkým zraněním letecky transportována do traumacentra v Českých Budějovicích,“ dodal Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

  • Facebook
  • Twitter